CR32-1002F-T KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
Res Thick Film 1206 10K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
на замовлення 157766 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 636
Відгуки про товар
Написати відгук