Продукція > AVX > CR32-3013F-T
CR32-3013F-T
CR32-3013F-T AVX
cr10.pdf
Виробник: AVX
Res Thick Film 1206 301K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 67915 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 593
Відгуки про товар
Написати відгук