CR4150-10
CR4150-10 CR Magnetics Inc.
CR4100%20Series%20.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: CURRENT SENSOR XFMR 10A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Dual Pass Through
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: DIN Rail, Panel
Output: Ratiometric, 0V ~ 5V
Frequency: 20Hz ~ 5kHz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24V
Response Time: 250ms
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 75mA
Current - Sensing: 10A
Part Status: Active
Number of Channels: 2
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR XFMR 10A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Dual Pass Through, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: DIN Rail, Panel, Output: Ratiometric, 0V ~ 5V, Frequency: 20Hz ~ 5kHz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24V, Response Time: 250ms, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, For Measuring: AC, Current - Supply (Max): 75mA, Current - Sensing: 10A, Part Status: Active, Number of Channels: 2.