CR4210-150
CR4210-150 CR Magnetics Inc.
CR4210%20-%2011%20Series.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: CURRENT SENSOR XFMR 150A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: DIN Rail, Panel
Output: Ratiometric, 0V ~ 5V
Frequency: 50Hz ~ 400Hz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Voltage - Supply: Self Powered
For Measuring: AC
Current - Sensing: 150A
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR XFMR 150A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: DIN Rail, Panel, Output: Ratiometric, 0V ~ 5V, Frequency: 50Hz ~ 400Hz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Voltage - Supply: Self Powered, Response Time: 250ms, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, For Measuring: AC, Current - Sensing: 150A, Number of Channels: 1.