CR4220-30
CR4220-30 CR Magnetics Inc.
CR4220-60%20Series%20Catalog%20Page.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: CURRENT SENSOR XFMR 30A
Mounting Type: DIN Rail
Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Frequency: 50Hz ~ 400Hz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24V
For Measuring: AC
Current - Sensing: 30A
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR XFMR 30A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: DIN Rail, Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA, Frequency: 50Hz ~ 400Hz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24V, Response Time: 250ms, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, For Measuring: AC, Current - Sensing: 30A, Number of Channels: 1.