CR4320-50
CR4320-50 CR Magnetics Inc.
Transducer03a_Catalog.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: CURRENT SENSOR XFMR 50A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: DIN Rail, Panel
Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Frequency: 50Hz/60Hz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24V
Response Time: 200ms
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
For Measuring: AC
Current - Sensing: 50A
Part Status: Active
Number of Channels: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR XFMR 50A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: DIN Rail, Panel, Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA, Frequency: 50Hz/60Hz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24V, Response Time: 200ms, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, For Measuring: AC, Current - Sensing: 50A, Part Status: Active, Number of Channels: 2.