CR43NP-180MC
CR43NP-180MC Sumida America Components Inc.
CR43_Series.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 18UH 740MA 338MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 338mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 26.8MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 740 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 740MA 338MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 338mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 26.8MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 740 mA.
Інші пропозиції CR43NP-180MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR43NP-180MC CR43NP-180MC Виробник : Sumida America Components Inc. CR43_Series.pdf Description: FIXED IND 18UH 740MA 338MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 740 mA
товару немає в наявності
CR43NP-180MC Виробник : Sumida sumida_CR43_Series-1206543.pdf Power Inductors - SMD 18uH 0.74A 20% SMD PWR INDUCTOR