CR4410-15
CR4410-15 CR Magnetics Inc.
CR4400%20Series%20Catalog%20Page.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: CURRENT SENSOR XFMR 15A
Mounting Type: DIN Rail, Panel
Output: Ratiometric, 0V ~ 5V
Frequency: 50Hz ~ 400Hz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24V
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 40mA
Current - Sensing: 15A
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR XFMR 15A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: DIN Rail, Panel, Output: Ratiometric, 0V ~ 5V, Frequency: 50Hz ~ 400Hz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24V, Response Time: 250ms, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, For Measuring: AC, Current - Supply (Max): 40mA, Current - Sensing: 15A, Number of Channels: 1.