CR4560-150 CR Magnetics Inc.
CR4500_Series.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Output: 4 ~ 20mA
Type: True RMS AC Voltage Transducer
Accuracy: 0.5%
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24VDC
Response Time: 250ms
Approval Agency: CE, cURus
Input Range: 0 ~ 150VAC
Isolation: 2500VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC, Packaging: Bulk, Mounting Type: DIN Rail, Output: 4 ~ 20mA, Type: True RMS AC Voltage Transducer, Accuracy: 0.5%, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 24VDC, Response Time: 250ms, Approval Agency: CE, cURus, Input Range: 0 ~ 150VAC, Isolation: 2500VDC.