CR4570-250 CR Magnetics Inc.
CR4500_Series.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Output: 0 ~ 5VDC
Type: True RMS AC Voltage Transducer
Accuracy: 0.5%
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24VDC
Response Time: 250ms
Approval Agency: CE, cURus
Input Range: 0 ~ 250VAC
Isolation: 2500VDC
Написати відгук
Description: TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC, Packaging: Bulk, Mounting Type: DIN Rail, Output: 0 ~ 5VDC, Type: True RMS AC Voltage Transducer, Accuracy: 0.5%, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 24VDC, Response Time: 250ms, Approval Agency: CE, cURus, Input Range: 0 ~ 250VAC, Isolation: 2500VDC.