CR6-10S-3.96E
CR6-10S-3.96E Hirose Connector
Hirose_01082019_HIROS02058-1-5202226.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Card Edge Connectors
на замовлення 1512 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.156, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 10, Pitch: 0.156" (3.96mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Read Out: Single, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.063" (1.60mm), Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.142" (3.61mm) Dia, Termination: Solder Eyelet(s), Contact Material: Copper Alloy, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції CR6-10S-3.96E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR6-10S-3.96E Виробник : Hirose Electric Co Ltd Description: CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.156
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Read Out: Single
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.063" (1.60mm)
Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.142" (3.61mm) Dia