CR6220-150-5
CR6220-150-5 CR Magnetics Inc.
CR6200_Series.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: TRANSDUCER AC 4-20MA OUT 1 PHASE
Packaging: Box
Part Status: Active
Mounting Type: DIN Rail
Output: 4 ~ 20mA
Type: Current Transducer
Accuracy: 0.5%
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24VDC
Response Time: 250ms
Approval Agency: CE, cURus, UL
Input Range: 0 ~ 150VAC
Isolation: 2500VDC
Написати відгук
Description: TRANSDUCER AC 4-20MA OUT 1 PHASE, Packaging: Box, Part Status: Active, Mounting Type: DIN Rail, Output: 4 ~ 20mA, Type: Current Transducer, Accuracy: 0.5%, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 24VDC, Response Time: 250ms, Approval Agency: CE, cURus, UL, Input Range: 0 ~ 150VAC, Isolation: 2500VDC.