CR7C-36DA-4E
CR7C-36DA-4E Hirose Connector
hirose_electric_hiros00185-1-1749328.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Card Edge Connectors
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL 36POS 0.157 EYE, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 36, Pitch: 0.157" (4.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Read Out: Dual, Contact Type: Full Bellows, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Termination: Solder Eyelet(s), Contact Finish Thickness: 80.0µin (2.03µm), Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Positions/Bay/Row: 18, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції CR7C-36DA-4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR7C-36DA-4E Виробник : Hirose Electric Co Ltd Description: CONN EDGE DUAL 36POS 0.157 EYE
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 36
Pitch: 0.157" (4.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C