CR7E-80DB-3.96DS(72) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN EDGE DUAL 80POS 0.156 T/H
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 80
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 80.0µin (2.03µm)
Contact Material: Phosphor Bronze
Number of Positions/Bay/Row: 40
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL 80POS 0.156 T/H, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 80, Pitch: 0.156" (3.96mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Read Out: Dual, Contact Type: Full Bellows, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 80.0µin (2.03µm), Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Positions/Bay/Row: 40, Number of Rows: 2.