Продукція > VISHAY DALE > CRA06E08315K0JTA
CRA06E08315K0JTA
CRA06E08315K0JTA Vishay Dale
CRA06E.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206
Resistance (Ohms): 15k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 62.5mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206, Resistance (Ohms): 15k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRA06E08315K0JTA CRA06E08315K0JTA Виробник : Vishay / Dale cra06es-73101.pdf Resistor Networks & Arrays 15Kohms 5% 8Pin