Продукція > VISHAY / DALE > CRA06E08327R0JTA
CRA06E08327R0JTA
CRA06E08327R0JTA Vishay / Dale
cra06es-73101.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 27ohms 5% 8Pin
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRA06E08327R0JTA CRA06E08327R0JTA Виробник : Vishay Dale cra06es.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206