CRB1A2E101JT
CRB1A2E101JT KYOCERA AVX
crb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606
Resistance (Ohms): 100
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 62.5mW
Package / Case: 0606, Concave
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0606
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606, Resistance (Ohms): 100, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0606, Concave, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0606, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Number of Resistors: 2.