CRB3A4E272JT
CRB3A4E272JT KYOCERA AVX
crb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 2.7k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 2.7k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Number of Resistors: 4.