CRBAMP-100-6000
CRBAMP-100-6000 Crystek Corporation
CRBAMP-100-6000-50664.pdf
Виробник: Crystek Corporation
RF Amplifier 100MHz to 6GHz Amplifier
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC RF AMP 100MHZ-6GHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Frequency: 100MHz ~ 6GHz, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Gain: 18dB, Current - Supply: 60mA, Noise Figure: 3.5dB, P1dB: 17dBm, Test Frequency: 100MHz ~ 6GHz, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Frequency: 100MHz ~ 6GHz
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Gain: 18dB
Current - Supply: 60mA
Noise Figure: 3.5dB
P1dB: 17dBm
Test Frequency: 100MHz ~ 6GHz