CRBSCS-01-100.000
CRBSCS-01-100.000 Crystek Corporation
CRBSCS-01-100.000.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC RF CLK SRC 100.0000MHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 1.250" W (31.75mm x 31.75mm)
Output: Sine Wave
Type: RF Clock Source
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±150ppm
Voltage - Supply: 5.5V
Current - Supply (Max): 50mA
Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC RF CLK SRC 100.0000MHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 1.250" W (31.75mm x 31.75mm), Output: Sine Wave, Type: RF Clock Source, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±150ppm, Voltage - Supply: 5.5V, Current - Supply (Max): 50mA, Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.