CRBSCS-01-60.000
CRBSCS-01-60.000 Crystek Corporation
Crystek_CRBSCS_01_60.000.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Specialist Oscillators 60 MHz, 30 mA Max, +5.5V to +15 V, -40C to 85C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук