CRBSVS-01-320.000 Crystek Corporation
CRBSVS_01_320.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 320 MHz 3.3V 5% 50mA Max True SineWave
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук