CRBSVS-02-80.000 Crystek Corporation
Виробник: Crystek Corporation
Description: REDBOX SOURCE 80.0MHZ
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.250" L x 1.250" W (31.75mm x 31.75mm)
Mounting Type: Free Hanging
Output: Sine Wave
Type: VCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm)
Frequency: 80 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: REDBOX SOURCE 80.0MHZ, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.250" L x 1.250" W (31.75mm x 31.75mm), Mounting Type: Free Hanging, Output: Sine Wave, Type: VCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm), Frequency: 80 MHz, Base Resonator: Crystal.