CRBV55BE-0325-0775
CRBV55BE-0325-0775 Crystek Corporation
CRBV55BE-0325-0775.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 550MHZ 0-12V 31.75X14.99MM
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 12V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 325 ~ 775MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 550MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): 7 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 12 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 550MHZ 0-12V 31.75X14.99MM, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 12V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 325 ~ 775MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 550MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): 7 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 12 V.