CRBV55BE-1000-2000
CRBV55BE-1000-2000 Crystek Corporation
CRBV55BE-1000-2000.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1500MHZ 1-20V 31.75X14.99MM
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 10V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 1000 ~ 2000MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 1500MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 2.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 5.5 ±2.5
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 20 V
Написати відгук
Description: VCO 1500MHZ 1-20V 31.75X14.99MM, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 10V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 1000 ~ 2000MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 1500MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 2.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 5.5 ±2.5, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 20 V.