CRBV55BE-1220-2250
CRBV55BE-1220-2250 Crystek Corporation
CRBV55BE-1220-2250.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1735MHZ 0.5-20V 31.75X14.99
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 1220 ~ 2250MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 1735MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 2.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 3 ±1.5
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 20 V
Написати відгук
Description: VCO 1735MHZ 0.5-20V 31.75X14.99, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 1220 ~ 2250MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 1735MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 2.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 3 ±1.5, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 20 V.