CRBV55BE-1690-2062
CRBV55BE-1690-2062 Crystek Corporation
CRBV55BE-1690-2062.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1876MHZ 0-5V 31.75X14.99MM
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 1690 ~ 2062MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -22
Frequency - Center: 1876MHz
Icc Max: 20mA
Pushing (MHz/V): 6
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96
Power (dBm): 5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V
Написати відгук
Description: VCO 1876MHZ 0-5V 31.75X14.99MM, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 1690 ~ 2062MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -22, Frequency - Center: 1876MHz, Icc Max: 20mA, Pushing (MHz/V): 6, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96, Power (dBm): 5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V.