CRBV55BE-1950-2150
CRBV55BE-1950-2150 Crystek Corporation
CRBV55BE-1950-2150.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2050MHZ 0.3-4.7V 31.75X14.99
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 1950 ~ 2150MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2050MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96
Power (dBm): 5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
Написати відгук
Description: VCO 2050MHZ 0.3-4.7V 31.75X14.99, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 1950 ~ 2150MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2050MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96, Power (dBm): 5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.