CRBV55BE-2130-2360
CRBV55BE-2130-2360 Crystek Corporation
CRBV55BE-2130-2360.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2245MHZ 0.5-4.5V 31.75X14.99
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 2130 ~ 2360MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 2245MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103
Power (dBm): 0 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
Написати відгук
Description: VCO 2245MHZ 0.5-4.5V 31.75X14.99, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 2130 ~ 2360MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 2245MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103, Power (dBm): 0 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.