CRBV55BE-2270-2330
CRBV55BE-2270-2330 Crystek Corporation
CRBV55BE-2270-2330.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2300MHZ 1-5V 31.75X14.99MM
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 2270 ~ 2330MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 2300MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 10
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103
Power (dBm): 5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2300MHZ 1-5V 31.75X14.99MM, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 2270 ~ 2330MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 2300MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 10, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103, Power (dBm): 5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 5 V.