CRBV55BE-2475-2900
CRBV55BE-2475-2900 Crystek Corporation
CRBV55BE-2475-2900.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2687.5MHZ 0-16V 31.75X14.99
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 2475 ~ 2900MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2687.5MHz
Icc Max: 28mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 2.5 ±2.5
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 16 V
Написати відгук
Description: VCO 2687.5MHZ 0-16V 31.75X14.99, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 2475 ~ 2900MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2687.5MHz, Icc Max: 28mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 2.5 ±2.5, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 16 V.