CRBV55BE-2675-2950
CRBV55BE-2675-2950 Crystek Corporation
CRBV55BE-2675-2950.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2812.5MHZ 1-17V 31.75X14.99
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 2675 ~ 2950MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2812.5MHz
Icc Max: 38mA
Pushing (MHz/V): 4
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 2 ±2
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 17 V
Написати відгук
Description: VCO 2812.5MHZ 1-17V 31.75X14.99, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 2675 ~ 2950MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2812.5MHz, Icc Max: 38mA, Pushing (MHz/V): 4, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 2 ±2, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 17 V.