CRBV55BE-2900-3273
CRBV55BE-2900-3273 Crystek Corporation
CRBV55BE-2900-3273.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3086.5MHZ 0.5-18V
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 2900 ~ 3273MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 3086.5MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 0 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 18 V
Написати відгук
Description: VCO 3086.5MHZ 0.5-18V, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 2900 ~ 3273MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 3086.5MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 0 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 18 V.