CRBV55BE-2900-3300
CRBV55BE-2900-3300 Crystek Corporation
CRBV55BE-2900-3300.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3100MHZ 0-16V 31.75X14.99MM
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 2900 ~ 3300MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 3100MHz
Icc Max: 28mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -95
Power (dBm): 2.5 ±2.5
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 16 V
Написати відгук
Description: VCO 3100MHZ 0-16V 31.75X14.99MM, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 2900 ~ 3300MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 3100MHz, Icc Max: 28mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -95, Power (dBm): 2.5 ±2.5, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 16 V.