CRBV55BE-3100-3350
CRBV55BE-3100-3350 Crystek Corporation
CRBV55BE-3100-3350.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 3225MHZ 0.3-4.7V 31.75X14.99
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 3100 ~ 3350MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -30
Frequency - Center: 3225MHz
Icc Max: 40mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98
Power (dBm): 4 ±4
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
Написати відгук
Description: VCO 3225MHZ 0.3-4.7V 31.75X14.99, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 3100 ~ 3350MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -30, Frequency - Center: 3225MHz, Icc Max: 40mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98, Power (dBm): 4 ±4, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.