CRBV55CL-0072-0076
CRBV55CL-0072-0076 Crystek Corporation
CRBV55CL-0072-0076.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 74MHZ 0.3-3V 31.75X14.99MM
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 72 ~ 76MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 74MHz
Icc Max: 7mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 0 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 3 V
Написати відгук
Description: VCO 74MHZ 0.3-3V 31.75X14.99MM, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 72 ~ 76MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 74MHz, Icc Max: 7mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 0 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 3 V.