CRBV55CL-0389-0407
CRBV55CL-0389-0407 Crystek Corporation
CRBV55CL-0389-0407.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 398MHZ 1.5-3.5V 31.75X14.99
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 389 ~ 407MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 398MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -107
Power (dBm): 0 ±4
Tuning Voltage (VDC): 1.5 V ~ 3.5 V
Написати відгук
Description: VCO 398MHZ 1.5-3.5V 31.75X14.99, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 389 ~ 407MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 398MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -107, Power (dBm): 0 ±4, Tuning Voltage (VDC): 1.5 V ~ 3.5 V.