CRBV55CL-0600-0880
CRBV55CL-0600-0880 Crystek Corporation
CRBV55CL-0600-0880.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 740MHZ 0.5-4.5V 31.75X14.99
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 1.250" (31.75mm)
Frequency Range: 600 ~ 880MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 740MHz
Icc Max: 20mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98
Power (dBm): 0 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
Написати відгук
Description: VCO 740MHZ 0.5-4.5V 31.75X14.99, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 0.590" W (31.75mm x 14.99mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 1.250" (31.75mm), Frequency Range: 600 ~ 880MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 740MHz, Icc Max: 20mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -98, Power (dBm): 0 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.