Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CRBV55CXT-5700-5900
CRBV55CXT-5700-5900 Crystek Corporation
CRBV55CXT-5700-5900.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 5800MHZ 0-5V 31.75X14.99MM
Packaging: Tray
Package / Case: Module Adapter, SMA F (3)
Size / Dimension: 1.250" L x 1.250" W (31.75mm x 31.75mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.590" (14.99mm)
Frequency Range: 5.7 ~ 5.9GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -30
Frequency - Center: 5.8GHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 1 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V
Написати відгук
Description: VCO 5800MHZ 0-5V 31.75X14.99MM, Packaging: Tray, Package / Case: Module Adapter, SMA F (3), Size / Dimension: 1.250" L x 1.250" W (31.75mm x 31.75mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.590" (14.99mm), Frequency Range: 5.7 ~ 5.9GHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -30, Frequency - Center: 5.8GHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 1 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V.