CRC3A4E512JT
CRC3A4E512JT KYOCERA AVX
CRA%2CB%2CC%28A%29_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206
Resistance (Ohms): 5.1k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 62.5mW
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206, Resistance (Ohms): 5.1k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 4.