Продукція > VISHAY > CRCW020110R7FNED
CRCW020110R7FNED
CRCW020110R7FNED Vishay
crcw0201e3-54960.pdf
Виробник: Vishay
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 10.7ohms 1% 200ppm
на замовлення 7496 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW020110R7FNED CRCW020110R7FNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 10.7 OHM 1% 1/20W 0201