Продукція > VISHAY DALE > CRCW020111K8FNEE
CRCW020111K8FNEE
CRCW020111K8FNEE Vishay Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CRCW0201 200 11K8 1% EF4 E3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 11.8 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRCW0201 200 11K8 1% EF4 E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 11.8 kOhms.