Продукція > VISHAY / DALE > CRCW0201127RFKED
CRCW0201127RFKED
CRCW0201127RFKED Vishay / Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 127ohms 1% 100ppm
на замовлення 11978 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0201127RFKED CRCW0201127RFKED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 127 OHM 1% 1/20W 0201