Продукція > VISHAY / DALE > CRCW020112R4FNED
CRCW020112R4FNED
CRCW020112R4FNED Vishay / Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 12.4ohms 1% 200ppm
на замовлення 9506 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW020112R4FNED CRCW020112R4FNED Виробник : Vishay crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 12.4ohms 1% 200ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
CRCW020112R4FNED CRCW020112R4FNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 12.4 OHM 1% 1/20W 0201