Продукція > VISHAY / DALE > CRCW0201137KFKED
CRCW0201137KFKED
CRCW0201137KFKED Vishay / Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 137Kohms 1% 100ppm
на замовлення 7790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0201137KFKED CRCW0201137KFKED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 137K OHM 1% 1/20W 0201