Продукція > VISHAY / DALE > CRCW020113R0JNED
CRCW020113R0JNED
CRCW020113R0JNED Vishay / Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 13ohms 5% 200ppm
на замовлення 9490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW020113R0JNED CRCW020113R0JNED Виробник : Vishay crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 13ohms 5% 200ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
CRCW020113R0JNED CRCW020113R0JNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 13 OHM 5% 1/20W 0201