Продукція > VISHAY > CRCW020113R3FNED
CRCW020113R3FNED
CRCW020113R3FNED Vishay
crcw0201e3-239671.pdf
Виробник: Vishay
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 13.3ohms 1% 200ppm
на замовлення 8465 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 13.3 OHM 1% 1/20W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Part Status: Active, Resistance: 13.3 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW020113R3FNED CRCW020113R3FNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 13.3 OHM 1% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Part Status: Active
Resistance: 13.3 Ohms
товару немає в наявності
CRCW020113R3FNED CRCW020113R3FNED Виробник : Vishay / Dale crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 13.3ohms 1% 200ppm