Продукція > VISHAY DALE > CRCW020113R7FNED
CRCW020113R7FNED
CRCW020113R7FNED Vishay Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 13.7 OHM 1% 1/20W 0201
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 13.7ohms 1% 200ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW020113R7FNED CRCW020113R7FNED Виробник : Vishay crcw0201e3-54960.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 13.7ohms 1% 200ppm
товару немає в наявності
CRCW020113R7FNED CRCW020113R7FNED Виробник : Vishay / Dale crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 13.7ohms 1% 200ppm