Продукція > VISHAY / DALE > CRCW0201143RFKED
CRCW0201143RFKED
CRCW0201143RFKED Vishay / Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 143ohms 1% 100ppm
на замовлення 1140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0201143RFKED CRCW0201143RFKED Виробник : Vishay crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 143ohms 1% 100ppm
на замовлення 290 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
CRCW0201143RFKED CRCW0201143RFKED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 143 OHM 1% 1/20W 0201