CRD4110-15
CRD4110-15 CR Magnetics Inc.
CRD4100%20Series.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: CURRENT SENSOR XFMR 15A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: DIN Rail, Panel
Output: RS485
Frequency: 20Hz ~ 5kHz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24V
Response Time: 250ms
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 30mA
Current - Sensing: 15A
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR XFMR 15A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: DIN Rail, Panel, Output: RS485, Frequency: 20Hz ~ 5kHz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24V, Response Time: 250ms, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, For Measuring: AC, Current - Supply (Max): 30mA, Current - Sensing: 15A, Number of Channels: 1.